سنگ انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

سنگ: انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

رسول خادم با توجه به بعضی اتفاقات و اظهارنظرها بعد از استعفا از ریاست فدراسیون کشتی، منشتر شدن بیانیه ای نسبت به این مسایل تصویر العمل نشان داد. 

بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

عبارات مهم : ایران

رسول خادم با توجه به بعضی اتفاقات و اظهارنظرها بعد از استعفا از ریاست فدراسیون کشتی، منشتر شدن بیانیه ای نسبت به این مسایل تصویر العمل نشان داد.

به گزارش مهر، بیانیه رسول خادم به شرح زیر است:

ضمن تقدیر از دوستی همه اعضای عزیز و محترم خانواده بزرگ کشتی کشور عزیزمان ایران نسبت به این حقیر، بعنوان عضو کوچک این خانواده پرافتخار، تقاضا دارم در کنار کشتی بمانید و لحظه ای آن را رها نکنید. کشتی باندازه کافی تنها است….

بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

حکایت من هم داستان خسته شدن و تسلیم شدن نیست،

بگذریم…

رسول خادم با توجه به بعضی اتفاقات و اظهارنظرها بعد از استعفا از ریاست فدراسیون کشتی، منشتر شدن بیانیه ای نسبت به این مسایل تصویر العمل نشان داد. 

نکته دیگر اینکه، در این چند روز، در مواجه با بعضی از اظهار نظرهای مقامات محترم وابسته به نهادهای سیاسی و بعضا ً نظامی راجع به صحبت های اعلام شده است از سوی بنده، راجع به مسابقه ورزشکاران ایرانی با نمایندگان رژیم صهیونیستی، بسیار متعجب شدم. این عزیزان یا واقعاً متوجه عنوان نمی شوند و یا خود را به ندانستن می زنند.

بنده هیچ مرجعیت و مسئولیتی در قبال اینکه ورزشکاران ایرانی با چه کشوری مسابقه بدهند یا ندهند، نداشته و ندارم…….اینگونه مباحث مراجع خود را دارد…

تمام سخن من به عزیزانی که نام«رژیم صهیونیستی» آنها را بیاد خط قرمز نظام سیاسی می اندازد این است که، اگر به آنچه می گویید به عنوان یک اصل در مواضع نظام سیاسی کشور اعتقاد دارید، به شهید مصطفی چمران و سردار قاسم سلیمانی تاسی نمایید، سلاح بردارید و پیشاپیش ورزشکاران ملی پوش حرکت کنید. نه اینکه قهرمانان ملی را سپر بلای خود قرار دهید.

بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

شما می توانید رسما و با صدای بلند مواضع نظام سیاسی کشور عزیزمان ایران را در ارتباط با عدم انجام مسابقه با حریفان رژیم صهیونیستی به کمیته بین المللی المپیک اعلام کنید و در این مسیر از توان دیپلماتیک خود نیز استفاده نمایید. مطمئناً اگر به اهمیت کسب افتخارات ملی از سوی قهرمانان ملی کشور، اعتقاد داشته باشید، می توانید کمیته بین المللی المپیک را در تعاملات دیپلماتیک خود از فضای یکطرفه امروز که متاثر از لابی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس علیه این سیاست کشور عزیزمان ایران هست، به تعادلی مناسبتر برسانید، تا ضمن حفظ خط قرمز مورد نظرتان، قهرمانان ملی مان نیز بتوانند از هجمه محرومیت های سنگین و تعلیق ها در امان باشند و یا شاید به راهکارهای تازه دیگری نیز برسید. لازمه ایجاد این فضای متعادل جهت تیم های ورزشی ما در کمیته بین المللی المپیک این است که دستگاه دیپلماسی جلو حرکت کند و قهرمانان ملی در سایه حمایت دستگاه دیپلماسی و در هماهنگی کامل با انها پشت سر.

حال ما قهرمان ملی را منفعلانه و مظلومانه جلو می فرستیم، بدون هیچ حمایت دیپلماتیکی. بعد مجبور می شویم علی رغم ادعایمان از ورزشکار بخواهیم پیش از مواجه با رژیم صهیونیستی، ببازد و یا مریض شود….

رسول خادم با توجه به بعضی اتفاقات و اظهارنظرها بعد از استعفا از ریاست فدراسیون کشتی، منشتر شدن بیانیه ای نسبت به این مسایل تصویر العمل نشان داد. 

آیا این مسئله از عنوان برجام پیچیده تر است؟ آیا مسئله هسته ای را کارشناسان امور هسته ای ما دنبال کردند؟ یا قدرترین تیمهای دیپلماسی مان؟

در حال حاضر مناسبات سیاسی حاکم بر کمیته بین المللی المپیک تفاوت کرده و قدرت سیاسی غالب بر این نهاد بین المللی، آمریکایی- رژیم اشغالگر قدس هست، به همین علت محرومیت ها و جرائم سنگین شده است و عملاً کمیته بین المللی المپیک افتاده دنبال ایران، دیگر بازی سریعتر بباز یا مریض شو جواب نمی دهد…

بیانیه رسول خادم بعد از اتفاقات اخیر

هر چه سریعتر شورای امنیت ملی باید دستگاه دیپلماسی را مسئوول پیگیری عنوان مواضع نظام سیاسی کشور عزیزمان ایران در کمیته بین المللی کند. دستگاه دیپلماسی هم باید با تشکیل تیم های مجرب هم از مواضع سیاسی کشور عزیزمان ایران در ورزش دفاع کند و هم با تعاملات خود فشارهای سیاسی طرف برابر را تعدیل کند. بگونه ای که قهرمان ملی کمترین آسیب را مجبور شود….

بدیهی است تیم دیپلماسی به هر نتیجه ای برسد قهرمانان ملی همان را اجرا خواهند کرد.

هیچ راهی جز این نداریم.

اما متاسفانه گویا قهرمانان ملی و اهمیت افتخاراتی که جهت مردم کشور عزیزمان ایران کسب می کنند، جهت رجال مسوول یک نوع سرگرمی اجتماعی هست، که بود و نبود آن چندان هم فرقی نمی کند.از اینروست که به آسانی قهرمان ملی را بدون هیچ حمایتی به میدان جنگ می فرستیم.

قهرمان ملی در واقع پیاده نظامیست که هیچ پشت و پناهی ندارد. این بسیار ناجوانمردانه است که بویژه در شرایط موجود و اوج گیری مناسبات آمریکایی- رژیم اشغالگر قدس در کمیته بین المللی المپیک، از قهرمانان ملی مان بخواهیم بار این مسئولیت را به تنهایی بر دوش بکشند. چطور هنگامی که شما مسوول هستید و باید عنوان را از کمیته بین المللی المپیک دنبال کنید، خود را کنار کشیده اید؟می دانید این گم بودن شما چه معنایی دارد؟ یعنی حسن رحیمی ، سعید عبدولی، کمیل قاسمی، حسن یزدانی، علی گرایی، حسین نوری و… بعد از مواجه شدن با قرعه رژیم صهیونیستی، با توجه به حساسیت ها و محرومیت های جدید، باید بپذیرد که خودش محروم شود(محرومیتی که حتی می تواند مادام العمر باشد) . مربی اش هم محروم شود، کشتی کشور عزیزمان ایران تعلیق شود، افکار عمومی داخل و خارج کشور بعضاً اورا ترسو، بزدل و مزدور بخوانند، و تا تاریخ پابرجاست، حرکت او را عامل محرومیت کشتی کشور عزیزمان ایران معرفی کنند و ازهمه

جالب تر اینکه، در وقت تحلیل موضوع، شما هم در کنار سایرین می ایستید و قهرمانان ملی، مربیان و فدراسیون های آنها را، متهم به بی عرضگی می کنید که نتوانسته اند مدیریت کنند تا ما به رژیم صهیونیستی نخوریم.

رجال محترم، نمی دانم متوجه اید چه می گویم یا نه؟ ما هشت مسابقه جهانی از تیرماه تا انتهای مهرماه سال ٩٧ داریم که در تمامی آن مسابقات، تیم های کشتی رژیم صهیونیستی که بعضا از دیگر کشورها به استخدام درآمده اند، کامل تر از هر لحظه شرکت می کنند.

قهرمانان ملی مان در تمامی تنگناهای اقتصادی و اجتماعی جامعه ، مایه غرور، امید و نشاط اجتماعی هستند.

دقت کنید، دانشمندان هسته ای بر روی چشمان ما جای دارند. ولی عامه مردم ما با آنها زندگی نمی کنند. با شما رجال سیاسی هم زندگی نمی کنند. ولی با حسن یزدانی که فرزند روستاست و بعد از قهرمان المپیک شدنش هم در همان دِه ، در همان منزل و در کنار همان مردم روستایی زندگی می کند و منزلش را به خیابانهای الف ، ب و جیم نیاورده ، زندگی می کنند.

جامعه امروز ما بیش از هر لحظه به قهرمانان ملی اش نیاز دارد.

شما باید جهت حفظ این قهرمانان ملی جهت مردم کشورمان بجنگید، نه اینقدر بی تفاوت و بی ارزش با چنین سرمایه های اجتماعی بزرگی برخورد کنید.

من به عنوان یک مربی، چگونه بپذیرم در حالیکه مسئولین مستقیم این عنوان ، خود را کاملاً کنار کشیده اند، به قهرمان ملی مردمم بگویم «باید ببازی»

به شما میگویم، شما هم باید به میدان بیایید و اگر قرار به باختن است ، «با هم ببازیم…»

بی تفاوتی شما نسبت به جایگاه قهرمانان ملی و ناراستی در واکنش‌ها و گفتارتان که هم شعار عدم مسابقه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را بعنوان خط قرمز و خبر انقلاب سر می دهید و هم پشت سر، تلاش می کنید ورزشکاران ایرانی از طریق گواهی پزشکی و یا به حریف قبلی باختن، بگونه ای تدبیر کنند که کسی متوجه عدم رویارویی آنها، با رژیم صهیونیستی نشود، آدمی را به این نتیجه می رساند که، شما به آنچه می گویید اعتقاد ندارید.

شما با بی تفاوتی و عدم حمایت از قهرمانان ملی این ملت، هدفی را دنبال می کنید که دشمن های سرزمین ما خواستار آن هستند.

باید که ز داغم خبری داشته باشد

هر مرد که با خود جگری داشته باشد

حالم چو دلیری است که از بخت بد خویش

در لشکر دشمن پسری داشته باشد

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | المپیک | المپیک | ایرانی | قهرمان | قهرمانان | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs